Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація - це комплекс обладнання, що забезпечує безпеку об'єкта за рахунок фіксації проникнення всередину або на територію об'єкта сторонніх осіб і зловмисників.

Складається з головного прибору, сповіщувачів руху, відкриття, брелоків управління, кнопок тривожної сигналізації, та сирени. Всі сучасні виробники охоронної сигналізації мають власні додатки до смартфонів, що дозволяє користувачу контролювати стан самої сигналізації та навіть контролювати якість послуг охоронної фірми.

Сигналізація буває провідниковою та безпровідною. На сьогоднішні день, найсучаснішим та технологічним виробником безпровідної охоронної сигналізації є український виробник AJAX Systems, Сигналізація AJAX дозволяє охороняти приміщення, вуличний периметр, попереджати пожежу, витік газу та затоплення, робити та надсилати відеофіксацію, а також керувати «розумними» розетками. Таким чинам, на базі системи AJAX, Ви можете побудувати цілу систему «розумний будинок»

Компанія «Легіон» є авторизованою охоронною компанією AJAX Systems в Ужгороді та на території України. Ви можете купити AJAX у нас, або замовити самостійно, та вивести сигналізацію на ПЦО компанії «Легіон».

Залежно від складності об'єкта, наші фахівці встановлять сигналізацію за термін часу від 2-х годин до 1 дня. Крім того, у разі виведення сигналізації на ПЦО, вони змонтують сигналізацію безкоштовно.