Системи безпеки

Дивіться, що у нас є

PRO сертифікат від Ajax Systems!

А це означає, що агентство безпеки та охорони «Легіон» є офіційним реселером Ajax в Україні і наші фахівці мають відповідну компетентність та знання про системи безпеки виробника.

Дякуємо зі співпрацю!

Нагадуємо, до 31 травня діє спецпропозиція: оплатіть послуги охорони від «Легіону» на рік і отримайте бездротову систему безпеки AJAX у безкоштовне користування!

Більше про це: 050 732 2900

Протипожежна сигналізація є невіддільною частиною охоронних систем

Сучасні технічні засоби допомагають запобігти загорянню, задимленню та уникнути пожежі.

 

Їхнє встановлення допоможе врятувати вашу нерухомість, майно, а можливо і життя.

 

Агентство "Легіон" пропонує послуги з проектування та встановлення пожежної сигналізації, сертифікованої на території України, з усією необхідною документацією з виведенням на пожежний пульт або в автономному режимі.

 

Безкоштовна консультація.

Безкоштовний виїзд на об’єкт.

Надаємо всю документацію: експертиза, проект, робочий висновок.

 

Замовлення: 050 732 2900

Ділимося з вами підсумками роботи за вересень

Ваш спокій – наш клопіт.

Відчуйте безпеку разом з «Легіон»!

Замовлення послуг: 050 732 2900

AJAX

AJAX

Система контролю доступу

Система контролю доступу (СКД) - це обов'язкова частина систем безпеки будь-якого підприємства. Як правило, СКД складається з засобів аудіо та відео спілкування (домофон), засобів ідентифікації (зчитувач) та обмежуючих засобів (електрозамок або турнікет).

Сучасні СКД дозволяють ідентифікувати відвідувачів та працівників навіть за відбитками пальців, сітчаткою ока, за обличчям, або, традиційно, по персональним ключ-картам та брелокам. Також, встановлення систем контролю доступу дає можливість фіксувати як загальну кількість людей, які присутні на об'єкті, так і місце розташування кожного з них, дає можливість вести табельний облік працівників з подальшою передачею інформації у бухгалтерський відділ завдяки інтеграціє з програмою 1С бухгалтерія.
Охоронна фірма «Легіон» пропонує Вам встановлення систем контролю доступу в м. Ужгород будь-якої складності.

Системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження на сьогоднішній день стали невід'ємною частиною нашого життя.
Відеокамери встановлюють для охорони приватних будинків, комерційних об’єктів, на виробництвах, складах, на вулицях тощо…. Також, відеоспостереження є дуже важливою складовою системи безпеки в комплексі охоронною сигналізацією.. Якщо сигналізація лімітує час «роботи» злочинця до 3-5-ти хвилин, то системи відеоспостереження дозволяють ідентифікувати того ж злочинця після скоєного злочину.

Як правило система відеоспостереження складається з відеореєстратора DVR, до якого підключаються відеокамери, а також монітор для перегляду зображення і жорсткий диск для запису і відтворення інформації.
Сучасні системи відеоспостереження мають функцію підключення до інтернету, таким чином у Вас з'являється можливість контролювати роботу персоналу або доглядати за дітьми навіть зі свого смартфона.

Охоронна фірма «Легіон» пропонує Вам встановлення систем відеоспостереження в м. Ужгород будь-якої складності.

Система пожежної сигналізації

Система пожежної сигналізації призначена для виявлення пожежі на ранній стадії розвитку та формує сигнал на управління системами протипожежної безпеки та протипожежного захисту.
Як правило, вона складається з приймально-контрольного пожежного приладу (ПКПП), а так само датчиків виявлення вогню (димових або теплових), ручних пожежних сповіщувачів та світло-звукових маячків (сирен).

Ми пропонуємо послуги з проектування та встановлення пожежної сигналізації в м. Ужгород, що сертифікована на території України, з усією необхідною документацією та виведенням на пульт пожежного спостерігання

Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація - це комплекс обладнання, що забезпечує безпеку об'єкта за рахунок фіксації проникнення всередину або на територію об'єкта сторонніх осіб і зловмисників.

Складається з головного прибору, сповіщувачів руху, відкриття, брелоків управління, кнопок тривожної сигналізації, та сирени. Всі сучасні виробники охоронної сигналізації мають власні додатки до смартфонів, що дозволяє користувачу контролювати стан самої сигналізації та навіть контролювати якість послуг охоронної фірми.

Сигналізація буває провідниковою та безпровідною. На сьогоднішні день, найсучаснішим та технологічним виробником безпровідної охоронної сигналізації є український виробник AJAX Systems, Сигналізація AJAX дозволяє охороняти приміщення, вуличний периметр, попереджати пожежу, витік газу та затоплення, робити та надсилати відеофіксацію, а також керувати «розумними» розетками. Таким чинам, на базі системи AJAX, Ви можете побудувати цілу систему «розумний будинок»

Компанія «Легіон» є авторизованою охоронною компанією AJAX Systems в Ужгороді та на території України. Ви можете купити AJAX у нас, або замовити самостійно, та вивести сигналізацію на ПЦО компанії «Легіон».

Залежно від складності об'єкта, наші фахівці встановлять сигналізацію за термін часу від 2-х годин до 1 дня. Крім того, у разі виведення сигналізації на ПЦО, вони змонтують сигналізацію безкоштовно.