Наші послуги

Фізична охорона розважальних закладів

Здійснення фейс-контролю, контроль дресс-коду, вирішення конфліктних ситуацій а також підвищення та підтримання високого статусу Вашого закладу – це те, що допоможуть зробити Вам наші охоронці. Вони володіють спортивною статурою, залізним нервами та несприйняттям «корочок» та високих статусів. Якщо Ви є власником Нічного клубу в м., караоке-клубу або іншого розважального закладу в м. Ужгород, охоронці Легіону допоможуть Вашим гостям відчуватись у безпеці та комфортно проводити час у закладі

Фізична охорона об'єкта

Фізична охорона об'єкта в м. Ужгород від охоронної компанії «Легіон» - здійснення безпеки і стеження за обстановкою на об’єкті, що охороняється за допомогою безпосередньої присутності співробітників охорони. Завдання фізичної охорони:

  • Контроль пропускного режиму
  • Обшук автотранспорту
  • Запобігання крадіжки «на ривок»
  • Обхід об'єкта та прилеглої території
  • Моніторинг системи відеоспостереження
  • Стеження за відвідувачами, співробітниками підприємств
  • Прийняття первинних заходів з усунення технічних аварій і займань

Ми ведемо цілодобовий контроль охоронців на предмет виконання їх посадових інструкцій, таких як обхід території , а також надаємо їм «кнопки тривожної сигналізації» для виклику Групи Оперативного Реагування в разі надзвичайні ситуації на об'єкті.

Групи оперативного реагування

Групи оперативного реагування є «елітним» підрозділом Агентства Безпеки «Легіон», який взаємодіє як з підрозділом фізичної охорони так і пультом централізованої охорони.
До складу Груп оперативного реагування входять найбільш кваліфіковані та спортивно розвинені співробітники.
Основними завданнями групи оперативного реагування є виїзд на об'єкти у разі спрацювання охоронної та тривожної сигналізації для запобігання пограбувань та конфліктних ситуацій, а також підтримка та контроль стаціонарних постів фізичної охорони.
Співробітники групи оперативного реагування екіпіруються «резиновою зброєю»,  спецзасобами, а також засобами радіозв'язку та планшетами з навігаційним програмним забезпеченням . Виїзд груп оперативного реагування здійснюється на патрульних автомобілях, оснащених проблисковими маячками та гучномовцями.

Наші екіпажі прибувають на об’єкти в межах міста протягом 3-7 хвилин
Ви можете замовити окрему послугу виїзду групи реагування в м. Ужгород, яка допоможе Вам в разі настання позаштатних ситуацій.

Послуга відеомоніторингу об’єкту

Послуга відеомоніторнигу об’єкту – це додаткова послуга від компанії Легіон, яку ми рекомендуємо нашим клієнтів окремо або в комплексі разом з зовнішніми приладами охоронної сигналізації. В разі якщо у Вас на об’єкті встановлені засоби цифрового відеоспостереження (яке ми, до речі, можемо встановити для Вас в м. Ужгород), наші інженери виведуть на центральний відеосервер всі або частину відеокамер. Це дозволяє диспетчеру ПЦО швидко відрізнити хибне спрацювання від реального та вживати додаткових заходів в разі потреби (залучити більше екіпажів груп оперативного реагування, повідомити органи Поліції тощо…)

Пожежне спостереження

Пожежне спостереження - це послуги по цілодобовому моніторингу пожежної сигналізації на Вашому об’єкті.  В разі задимлення приміщення, або критичного підвищення температури повітря, спрацюють димові або теплові пожежні сповіщувачі, після чого диспетчер спрямовує на об’єкт екіпаж  групи оперативного реагувння , яка прибуває на об’єкт охорони протягом 3-7 хв,,  та/або повідомляє про факт ймовірного загорання приміщення відповідальну особу Вашого об’єкту (охоронник, працівник рецепції тощо…) Пожежне спостереження від Легіону в Ужгороді – це можливість зберегти все Ваше майно за зовсім невеликі кошти.

Пультова охорона

Пульт централізованої охорони (ПЦО) – це цілодобовий диспетчерський пункт, обладнаний потужними серверами, куди потрапляє вся інформація з охоронної або пожежної сигналізації, що встановлені на Ваших об’єктах.
Після отримання сигналу на  ПЦО, диспетчер спрямовує на об’єкт найближчий екіпаж  групи оперативного реагування, яка прибуває на об’єкт охорони протягом 3-7 хв,.
Також, встановлення «кнопки тривожної сигналізації» дозволяє охороняти Ваш об’єкт в робочий час, та отримати допомогу в разі виникнення позаштатних ситуацій.
Централізована охорона – це набагато більш якісна і дешева альтернатива нічним сторожам, адже техніка ніколи не спить, її неможливо обдурити, а оплата за послуги охорони ПЦО на  сьогодні майже зрівнялась з цінами за послуги інтернету.

Агентство Безпеки та Охорони «Легіон» безкоштовно підключить Ваш об’єкт на Пульт централізованої охорони в  Ужгороді протягом 2-х годин.