Статистика свідчить, що більшість українців купують охоронну систему тільки після того, як у них або близьких вже трапилось лихо

Статистика свідчить, що більшість українців купують охоронну систему тільки після того, як у них або близьких вже трапилось лихо.

Тоді як в країнах ЄС грають на упередження. За даними аналогічного опитування в Іспанії було визначено, що іспанці найчастіше купують сигналізацію навіть у тому випадку, якщо просто живуть у неспокійному районі.

Охоронна сигналізація - це сукупність технічних засобів для виявлення появи порушника на охоронюваному об'єкті і подачі сповіщення про тривогу для вжиття заходів із затримання порушника.

Як правило, складається з різних охоронних датчиків, які виводяться на головний блок сигналізації (приймально-контрольний прилад), і звідти, за бажанням замовника, сигнал надходить на пульт централізованої охорони.

На сьогодні охоронна сигналізація за способом передачі підрозділяється на провідну та бездротову. Кожен вид має свої незаперечні переваги і однозначно складно сказати, яка з них буде краще в конкретному випадку. Тому, варто орієнтуватися на власний бюджет і на площу території, що охороняється/

А ми завжди раді проконсультувати вас у цьому питанні: 050 732 2900.