Чергова перемога!

25-28 березня у м.Одеса відбувся чемпіонат України з годзю-рю карате.

Наш співробітник зі складу групи оперативного реагування Булеца Павло взяв участь і зайняв 3 місце у ваговій категорії до 84 кг! Ми дуже пишаємося ним!

Він не тільки хороший спортсмен, а й приклад того, як бути гідною людиною й патріотом, творити добро та допомагати ближньому. Більше про Павла можна дізнатися у статті: http://nz-ir.com/.../ya-zavzhdy-buv-malen-kym-i-slabkym.../

Варто зазначити, що для закарпатських спортсменів цей Чемпіонат був дуже важливим заходом, адже саме на ньому відбираються кращі із кращих спортсменів, які ввійдуть в склад збірної України та матимуть змогу представляти Україну в Європі та світі. В загальному заліку Закарпатська область посіла третє почесне місце здобувши при цьому 20 золотих, 13 срібних та 3 бронзових медалей.