Блог

Як захистити свою оселю від крадіїв: поради від експертів

Літо – період відпусток та довгоочікуваного відпочинку. Втім залишаючи свій дім навіть на кілька днів закарпатцям варто потурбуватися про його безпеку, адже саме у цей час фіксується найбільше крадіжок. До слова, квартирні крадіжки - найбільш поширений і складний у розслідуванні вид злочинів. Як правило, з 100 випадків крадіжок, тільки 45 вдається розкрити, а в 20 випадках повернути гроші або майно власникам. Як захистити свою оселю від небажаних гостей розповідають у групі компаній «Легіон».

Тихше їдеш, далі будеш …
Зазвичай перед пограбуванням зловмисники ретельно готуються, підбирають об’єкт пограбування та вишукують найсприятливіший час, коли господарів немає вдома. Не рідко потрібну інформацію можна отримати у соцмережах, де користувачі з радістю діляться не тільки місцем відпочинку, але й датами перебуваннями та складом відпочинкової групи. Експерти радять утриматися від таких публікацій та взагалі не повідомляти стороннім особам про свою відсутність та плани на відпустку чи вихідні.

Як захистити свою оселю від крадіїв: поради від експертівВаш дім – ваша фортеця
Встановивши нові двері не пошкодуйте додаткових витрат на надійний і дорогий замок, замість того, що йшов у комплекті з вхідними дверима. Це не дасть Вам 100-відсоткову гарантію від злому, однак чим більше у пристрою ступенів захисту тим довше потрібно часу на його відкриття. Не буде зайвим й встановлення решіток на вікнах.

Також експерти радять позбуватися звичок залишати ключі від дверей у загальновідомих місцях (як от під килимком, у поштовій скриньці чи на підвіконні). Цим Ви можете значно спростити «роботу» злочинцям.

Як захистити свою оселю від крадіїв: поради від експертівНа крок попереду
Втім найефективнішим засобом захисту від крадіїв залишається сигналізація. Спеціальна система датчиків зафіксує будь-яке неправомірне проникнення до Вашої оселі. Сигнал миттєво передається на пульт охорони охоронної організації, або ж вмикає сирену, яка приверне увагу перехожих і сполохає непроханих гостей.

Також серед сучасних методів захисту оселі - встановлення камер відеоспостереження. Ви можете спостерігати за тим, що відбувається у Вашому домі онлайн, або ж записувати відео у хмарному сервісі для можливого використання.

У "Легіоні" переконують, інвестиції у безпеку Вашої оселі сьогодні – це Ваш спокій і впевненість у захисті кожного наступного дня.

Бажаєте більше дізнатися про системи безпеки від лідера охоронної сфери на Закарпатті – агентства безпеки та охорони «Легіон». Звертайтеся за телефоном: 050 732 2900, або завітайте на офіційний сайт - https://legion.uz.ua/

Останнім часом слово “пожежа” дедалі частіше з’являється у заголовках новин

Навіть не читаючи новину ми розуміємо, що вогонь знову завдав збитків власникам квартири, будинку, кав’ярні, магазину або ж складу.

 

Охоронне агентство “Легіон” пропонує послуги з:

 

Проектування;
Встановлення;
Обслуговування;
Ремонту пожежної сигналізації та систем пожежогасіння.

А ще безкоштовну консультацію, безкоштовний виїзд на об’єкт, а також всю потрібну документацію: експертизу, проект, робочий висновок.

Так, це не панацея, однак ці заходи можуть врятувати життя Вам, Вашим співробітникам та зменшити матеріальні збитки.

 

Уточнити, запитати і замовити можна тут: 050 732 2900

Чому ми рекомендуємо клієнтам продукцію Ajax?

Умови для тестів їхніх датчиків справді польові. І тільки ті, які проходять тести з успіхом, потрапляють у ваші домівки, офіси та заклади.

Наприклад, якось StreetSiren майже 2 роки пролежала у морозильній камері в шарі льоду, звідки час від часу інженери витягали її для тесту рівня сигналу.

Традиційно звітуємо про роботу агентства за місяць

Вже захистили своє майно? Поділіться позитивним досвідом з рідними, знайомими та друзями

На варті: у «Легіоні» розповіли про охорону під час карантину

Перш за все розкажіть про «Легіон». Чим займається компанія?
Історія створення компанії бере свій початок ще з 90-х років, однак під моїм керівництвом «Легіон» знаходиться з 2011-го року. Колись амбітний проєкт на сьогодні вже переріс у групу компаній, яка займається усім спектром послуг у сфері охорони і пожежної безпеки та охоплює усю Закарпатську область, а також має об’єкти під спостереженням у Чернівецькій, Одеській, Волинській та Житомирській області. Свою безпеку нам довірили понад 1000 клієнтів.
Окрім того, ми входимо в Українську федерацію професіоналів безпеки, яка об’єднує провідні охоронні фірми України з метою взаємодопомоги, обміну досвідом та навіть розроблення пропозицій щодо змін у законодавстві у цій сфері. За рахунок такого широко партнерства ми можемо охороняти об’єкт в будь-якій точці України.

Також «Легіон» є членом Стратегічного альянсу безпеки, що значно розширює наші можливості в охороні автотранспорту по усій країні. Тобто, якщо автомобіль викрали на Закарпатті, наші колеги зможуть його «перехопити», скажімо, у Львівській області. Для розуміння масштабу – у складі альянсу понад 600 автомобільних груп по всій Україні!

Постійно працюємо над впровадженням у роботу новітніх технологій. На сьогодні «Легіон» є авторизованою охоронною компанією «Ajaxsystem» на території України, тобто є сертифікованим партнером у встановленні сучасної та надійної бездротової GSM сигналізації Ajax.

На варті: у «Легіоні» розповіли про охорону під час карантинуЯк можете оцінити ситуацію у період карантину? Чи змінилася кількість викликів? Як взагалі карантин вплинув на роботу «Легіону» ?

Насправді різких змін у роботі ми не відчули. Були виїзди, спроби пограбувань, затримання. Зазвичай правопорушення вчиняли одинаки, через відсутність роботи чи фінансові проблеми. Варто розуміти, що охоронна фірма звужує час пограбування до 2-3 хв, тому зазвичай це щось на кшталт – розбив, схопив і побіг, тобто ходити тривалий час і щось виносити не має змоги.

Як не дивно у цей час «затишшя» були й нові підключення – ті, хто про безпеку раніше не задумувався, знайшли час на встановлення сигналізації. З іншого боку, враховуючи, що платоспроможність клієнтів впала, ми як соціально-відповідальна компанія йшли на поступки.

Окрім того, посилилася співпраця з поліцією …

До речі, під час карантину «Легіон» разом з поліцією патрулював вулиці Ужгорода. Розкажіть про це?

Це не поодинокі випадки. На базі групи компаній створене громадське формування по охороні правопорядку, тож ми систематично у рамках співпраці патрулюємо місто разом з поліцією. Зазвичай це відбувається на масових заходах (скажімо фестиваль «Ужгородська палачінта» у лютому), чи на свята (наприклад для підсилення поліції запроваджено спільні патрулювання на травневі свята).

Місія патрулювань під час карантину - забезпечення правопорядку та реагування на можливі порушення карантинних обмежень під час травневих свят, адже не всі мешканці міста серйозно сприймають ситуацію з пандемією та ризик інфікування.

На варті: у «Легіоні» розповіли про охорону під час карантину
На варті: у «Легіоні» розповіли про охорону під час карантинуВідомо також, що Легіон у період карантину долучився до допомоги у роботі місцевих лікарів. Розкажіть докладніше.

Коли Закарпаття «накрила» хвиля карантинних заходів ми з командою замислилися над тим, як можемо допомогти у боротьбі з пандемією.В цей час в області та власне Ужгороді відмінили транспортне сполучення і лікарі, які борються з небезпечним вірусом, опинились заручниками ситуації – як потрапити до робочого місця? Ми вирішили їм допомогти – розмістили оголошення про можливість транспортування і вже на другий день отримали перші дзвінки. Маючи достатню кількість автомобілей, нам вдалося допомогти у рамках звичайного робочого режиму.

На варті: у «Легіоні» розповіли про охорону під час карантину
На варті: у «Легіоні» розповіли про охорону під час карантинуЯк вплинули на роботу прийняті послаблення карантинного режиму? Що очікуєте від цього?

Ситуація з коронавірусом показала, що ми маємо бути готовими до будь-яких викликів. Думаю у 21 сторіччі такого ніхто не чекав.

В першу чергу очікуємо на спад захворюваності, а відтак і відновлення роботи бізнесу, по якому вимушені карантинні обмеження завдали важкого удару. Важливо, щоб він працював, заробляв, а не тільки займався охороною майна, як було останні кілька місяців.

Впевнений ми переживемо це випробування і станемо ще сильнішими!

Дякуємо за цікаву розмову! Бажаємо Вам та Вашій компанії розвитку та процвітання, а усім нашим співгромадянам непохитного здоров’я!

За інформацією https://zak-kor.net/62975-na-vart-u-legon-rozpovli-pro-ohoronu-pd-chas-karantinu.html

Як захистити дитину від неправильних рішень?

Сьогодні ми відзначаємо День захисту дітей, тож вирішили нагадати маленьким закарпатцям та закарпаткам, а також їхнім батькам правила безпеки в будинку і на вулиці.

 

Це просто, але дуже важливо:

- Ніколи не відкривати двері незнайомцям;

- Не заходити в під'їзд і в ліфт з чужими людьми;

- Не розмовляти з незнайомими і малознайомими людьми, не брати від них подарунки, не сідати до них у машину, не запрошувати до себе додому;

- З настанням темряви не перебувати на вулиці без супроводу дорослих;

- Завжди повідомляти, де і з ким будете гуляти, до кого йдете в гості, або на яке заняття;

- Уникати випадкових знайомств з однолітками, запрошень в незнайомі компанії;

- Повідомляти телефоном про час повернення додому;

- У разі небезпеки завжди користуватися номером телефону надзвичайних подій «102».

Будьте обачні!

Поки самоізоляція триває, для охочих нажитися на чужому майні можливостей тільки більшає

Однак забезпечити якісну та надійну охорону можуть лише професіонали. Це і є та причина, через яку нам довіряють свою безпеку власники кращих закладів міста.

Серед наших послуг - фізична охорона торгових, ресторанних комплексів, кав’ярень, офісних приміщень, клубів, фінансових установ, складів, будівельних майданчиків.

Ваш спокій – наш клопіт. Обирайте кращих!

Безпека будинку - це те, про що кожен господар дбає в першу чергу

Безпека будинку - це те, про що кожен господар дбає в першу чергу. Саме тому охорона житлових будинків - одна з найбільш популярних послуг, що надаються агентством «Легіон».

Наші фахівці встановлюють охоронні системи за вигідними цінами, які дозволять запобігти можливості злому і проникнення на приватну територію. Найчастіше це встановлення охоронної сигналізації, за бажанням клієнта, доповненої тривожною кнопкою.

Крім моментального оповіщення про «візит» непроханих гостей, сигналізація може передавати на пульт диспетчера сигнал про виникнення аварії комунального характеру.

Охорона будинку - це не розкіш, а невід'ємний атрибут реалій сучасного життя….

Ознайомитися з цінами на підключення домашніх охоронних систем, ви можете на сайті

Або зателефонувати нам: 050 732 2900

З датчиком руху MotionCam ваша приватність не постраждає!

Слабке місце камер відеоспостереження — приватність. Цілодобовий нагляд може легко перетворитися на перегляд 24/7. Тільки за останній рік сталося кілька великих скандалів з витоком даних та зломами домашніх камер.

Що робити, якщо випадково спрацювала тривожна кнопка?

Алгоритм простий. Максимально швидко телефонуєтев охоронне агентство і повідомляєте, що ніякої небезпеки немає.

При цьому Вам доведеться повідомити номер Вашого об'єкту, прізвище та секретний код. Це потрібно для того, щоб зрозуміти, чи необхідна допомога насправді, і чи не примушує Вас злочинець скасувати виклик охорони.

Тому тривожна кнопка обов'язково повинна бути в будь-якій фірмі. Адже без неї охоронна організація не зможе Вам допомогти.

Впевнено можемо сказати – будь-який Ваш бізнес, великий чи малий, потребує охорони

Це підтверджено досвідом та роками професійної діяльності «Легіону».

Рано чи пізно виникають такі ситуації, як дебоші, напади, крадіжки, неадекватні клієнти, від яких Ви не можете бути застрахованими, однак з вирішенням яких оперативно допомогти можуть тільки професіонали.

Подбайте про безпеку свого бізнесу завчасно!

Навіщо потрібна сигналізація в квартирі?

Навіть найміцніші і найнадійніші вхідні двері не можуть гарантувати захист від злому. Вони тільки на декілька хвилин відтермінують неминуче…

Щоб не хвилюватися про збереження майна, особливо під час відпочинку або відрядження, радимо подумати про встановлення сигналізації.

На сьогодні це один з кращих способів захисту майна. Сучасні охоронні системи реагують на проникнення в квартиру і передають дані на пульт нашого охоронного агентства. Вже через кілька хвилин на об'єкт приїжджає досвідчена група швидкого реагування

Монтаж охоронної сигналізації в квартирі захистить житло від проникнення грабіжників, виникнення пожеж, витоку газу і води.

«Легіон» подбає про безпеку Вашого житла. Ваш спокій - наш клопіт.

У вас офіс, склад, магазин, кафе, салон краси або інший бізнес, який довелося закрити на період карантину?

Збитки, звільнення співробітників і невпевненість у завтрашньому дні?⠀

Захистіть свій бізнес, який приносив вам прибуток і, вже скоро буде приносити ще!

За умови підключення до пультової охорони, вам не доведеться хвилюватися за збереження майна.

Крім комерційної нерухомості, охороняємо квартири, будинки, гаражі тощо.

Попередити дешевше, ніж втратити назавжди. Ми подбаємо про Вашу безпеку.

Звіт про роботу охоронного агентства «Легіон» у другий місяць весни – до Вашої уваги

Звіт про роботу охоронного агентства «Легіон» у другий місяць весни – до Вашої уваги.

В травневі вихідні нам не до відпочинку

«Легіон» разом із працівниками поліції у складі спеціальних нарядів із представниками муніципальної варти, громадських формувань проводять відпрацювання в Ужгороді.